De Eendragt heeft een nieuw online jasje gekregen

08-03-2019
Er is met het team hard gewerkt om onze school ook online te presenteren zoals onze leerlingen dat elke dag ervaren. De kernwaarden van De Eendragt en de Vreedzame School staan nu helder verwoord, de praktische informatie is snel te vinden en ook de foto's zijn eigentijds. We zijn blij met deze frisse uitstraling die beter bij onze school past.
De vorige website was aan vervanging toe. Er stond heel veel informatie op voor de huidige ouders, die we inmiddels via andere communicatiekanalen informeren. Voor toekomstige ouders stond er soms teveel informatie op de website. Dat is met deze indeling nu een stuk overzichtelijker geworden. Een rondleiding aanvragen is nu zo gedaan.

Ouders aan het woord

"De persoonlijke begroeting elke dag zorgt ervoor dat zowel mijn kind als ikzelf ons gezien voelen."

"Het is best spannend om je kind voor het eerst naar school te brengen, de persoonlijke tijd en aandacht maken het loslaten makkelijker."